Kalibrierlabor
Kalibrace

Naše kalibrační služba pro Vás

Měřicí zařízení – a tedy i naše produkty – musí být v jejich aplikaci kalibrovány na příslušné měřené veličiny a měřicí rozsahy. Jednou z nejoblíbenějších služeb, které nabízíme, je kalibrace Vašich zařízení na optimální úroveň, která Vám umožní využít plný potenciál měřicí technologie JUMO. Jsme akreditováni DAkkS podle DIN EN ISO/IEC 17025:2018 a také nabízíme naše kalibrační služby pro zařízení třetích stran za velmi příznivé ceny. Využijte našich služeb na místě a našich odborných znalostí, abyste zajistili, že vaše procesy poběží co nejplynuleji.

Kalibrace jako servisní balíček

V průmyslové měřicí technice je nezbytná pravidelná kalibrace měřicích a zkušebních zařízení. Co tedy může být lepší než balíček služeb, který zahrnuje všechny potřebné kalibrace, seřízení, údržbu, opravy nebo čištění. Volitelně může být zahrnuta také konfigurační služba včetně telefonické podpory a vzdálené údržby. Vytvořte si prostor pro své hlavní podnikání a seznamte se se službou JUMO Service !

Váš požadavek na nás

Dies ist ein Pflichtfeld.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím příjmení.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím název Vaší společnosti.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím svoji e-mailovou adresu.
Vyberte prosím možnost
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.

Svým požadavkem jste nám stanovili úkol, který bychom rádi splnili k Vaší spokojenosti. V této souvislosti shromažďované údaje se ukládají. Pro úspěšné zpracování Vašeho požadavku je nutné vyplnit všechna dostupná pole (povinná jsou pouze pole označená *). Vaše údaje používáme ke zpracování Vašeho požadavku v rámci obchodního procesu. S osobními údaji nebude dále nakládáno. Zejména nepředáváme žádné údaje třetím stranám. Vyhrazujeme si právo statisticky vyhodnocovat anonymní datové záznamy.

Vaše kontaktní osoba


Markus Klüh

Kalibrace

Technický servis +49 661 6003-729 kalibrierung@jumo.net +49 661 6003-729