Rozvojová partnerství

Individualita vede k inovacím

Za 70 let úspěchu JUMO jsme vyvinuli naši největší sílu v loajalitě zákazníků. Toho dosahujeme úzkou spoluprací s našimi zákazníky, pokud jde o vývoj individuálních řešení. Tato strategie přináší prospěch nejen našim zákazníkům, ale také nám umožňuje neustále rozvíjet naše odborné znalosti a připravit tak cestu pro inovace.

Gesprächsrunde

V souladu s trhem a v kontaktu s Vámi

Jsme poskytovatelem systému pro průmyslová odvětví. To znamená, že vyvíjíme jak standardní zařízení, tak i verze specifické pro zákazníka, které jsou plně přizpůsobeny požadavkům aplikace. Vyrábíme malé i velké série se stejnou motivací a péčí. 

Proč je tato rozmanitost pro nás tak důležitá? Protože nechceme být jen mezi nejlepšími v Německu, ale také na všech ostatních trzích po celém světě. V důsledku toho zajišťujeme, aby všechny naše produkty splňovaly aktuální standardy, směrnice a zákony.

Strategické oblasti technologie
Průmysl 4.0 Digitální řešení
Senzorová technika Budování inteligentních senzorových sítí
Vodohospodářství a zpracování odpadních vod Systémová řešení
Digitální transformace Modulární hardwarový a softwarový koncept

Dimitrios Charisiadis zaměřuje svoji pozornost na zákazníka. V souladu s touto strategií vede management produktů a tržních segmentů JUMO.

Komplexní všestranný servis z jednoho zdroje

Řešení místo komponent, systémy místo produktů - se zavedením JUMO Engineering mohou zákazníci JUMO nyní těžit z kompletního portfolia služeb a dlouholetých odborných znalostí. Tým JUMO Engineering spojuje desetiletí zkušeností v oblasti průmyslové měřicí, řídicí a automatizační technologie. Tento tým podporuje zákazníky během celého zpracování projektu a vyvíjí přizpůsobené aplikace pro různá průmyslová odvětví. Důraz je vždy kladen na široké portfolio produktů JUMO, počínaje senzorovou technologií pro teplotu, tlak, analýzu kapalin a průtokem do správných zařízení pro záznam, řízení a automatizaci. Portfolio také obsahuje všechny potřebné akční členy, jako jsou polovodičová relé (SSR) a regulátory výkonu tyristoru.

Rozsáhlá nabídka obsahuje:

  • Základní studie proveditelnosti realizace workshopů
  • Příprava specifikací požadavků na produkt a specifikačních listů až po konfiguraci
  • Programování a kontrola automatizačního řešení
  • Školení

Je vyžadováno řešení?

Jako poskytovatel systému máme různá řešení pro různé aplikace. Získejte přehled o našich průmyslových odvětvích a výběru aplikací, pro které jsme již implementovali řešení.

řešení