Bernhard Juchheim JUMO-Geschäftsführer in der 2. Generation
Profil a filozofie společnosti

Váš partner pro řešení senzorů a automatizace

JUMO je předním dodavatelem systémů a řešení v oblasti průmyslových senzorů a automatizační techniky. Kromě komponent pro měření teploty, tlaku, výšky hladiny, průtoku, vlhkosti a komponent pro analýzu kapalin se zaměřujeme také na automatizační výzvy, jako jsou záznam, monitorování, řízení a automatizace.

Orientováno na řešení a zákazníka

JUMO je považováno za „skrytého šampiona“. Rodinný podnik druhé a třetí generace je světovým lídrem v oblasti průmyslových teplotních sond. Jako high-tech společnost se JUMO vyznačuje obzvláště vysokou mírou inovací, nadprůměrnou hloubkou výroby a širokým sortimentem produktů. Již více než 75 let se zaměřujeme na zákazníka a správné řešení pro jeho aplikaci.

JUMO se specializuje na rychlé a flexibilní splnění individuálních požadavků. Široký sortiment nabízí komponenty a systémy pro téměř všechna průmyslová odvětví, která se zabývají plánováním strojů a zařízení, konstrukcí, údržbou a optimalizací. JUMO vám nabízí celý měřicí řetězec z jednoho zdroje. 

Komponenty a řešení od společnosti JUMO

  • jsou speciálně přizpůsobeny Vašim potřebám,
  • zaručují spolehlivost, bezpečnost a kvalitu,
  • jsou podporovány službami, které jsou individuální a sofistikované během celého cyklu produktu.

Rozhovor Bernharda Juchheima

Rozhovor s Bernhardem Jucheimem - obrázek 1

Pro Bernharda Juchheima je prioritou orientace na zákazníka.

Rozhovor s Bernhardem Jucheimem - obrázek 2

Stejně jako jeho otec a zakladatel společnosti, Bernhard Juchheim přikládá velký význam kvalitě produktů JUMO.

Majitel zdůrazňuje, že hledání řešení pohání JUMO od jeho založení.

Váš úspěch je naší motivací

Právě hledání řešení pohání JUMO již 75 let. Cílem je společně se svými zákazníky udělat ze světa lepší místo. To lze provést pomocí produktů poskytujících čistou vodu nebo technologie, které pomáhají šetřit cenné suroviny a energie. Uvedeným oblastem je věnována zvláštní pozornost ze všech odvětví, ve kterých se technologie JUMO používá. Jsou to odvětví orientovaná na budoucnost, protože úspora zdrojů a zajištění čisté vody pro stále více lidí jsou pro nás a budoucí generace zásadní.

U společnosti JUMO je udržitelnost obecným principem veškeré ekonomické činnosti. Hned od začátku bývalá továrna na teploměry rostla organicky a bez akvizic. Postupně byl sortiment produktů rozšiřován a rodinný podnik internacionalizován: od teploměrů po senzory, od 6 zaměstnanců, když byla společnost založena, až po high-tech firemní skupinu s více než 2500 zaměstnanci po celém světě. 

Společně do digitální budoucnosti

Rádi bychom s Vámi na této cestě pokračovali a podpořili Vás v digitalizaci a transformaci na průmysl 4.0, protože samokontrolní a síťové výrobní procesy fungují pouze se spolehlivou senzorovou technologií.

Procesy lze již sledovat a brzy řídit pomocí aplikace JUMO Device. Snímače teploty a tlaku s IO-Link umožňují s minimálním úsilím načíst informace o senzorech, parametrizaci a diagnostiku, což umožňuje optimální vyhodnocení stavu zařízení s maximální bezpečností.

V budoucnu bude JUMO pokračovat v rozšiřování tohoto sektoru služeb například prostřednictvím své produktové řady, díky čemuž budou data shromážděná senzory dostupná v cloudu. Zejména v době digitální transformace je JUMO pro své zákazníky nápaditým, kompetentním a spolehlivým partnerem.