DAkkS-Kalibrierlabor
Kalibrace

Kalibrační služba DAkkS

Rutinní kalibrace zajišťuje kvalitu produktu na základě mezinárodně srovnatelných výsledků měření. Jako poskytovatel služeb s akreditací DAkkS navrhneme přizpůsobenou strategii kalibrace, která splňuje požadavky na kvalitu vašeho produktu a bezpečnost produktu, doplněnou nápady, které šetří čas, a převezmeme odpovědnost za související kalibrační úkoly – bez ohledu na výrobce.

Globalizace, důvěra a bezpečnost

Díky spolupráci s naší akreditovanou laboratoří DAkkS je pro vás mezinárodní trh doslova otevřený. Koneckonců, naše kalibrace DAkkS splňují mezinárodně platnými normami. Spolu s našimi dlouholetými zkušenostmi jako výrobce inteligentních senzorů a automatizačních řešení vám akreditace zaručuje kalibrační služby na nejvyšší profesionální úrovni a také kvalitu a bezpečnost pro koncového uživatele.

Váš požadavek na nás

Dies ist ein Pflichtfeld.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím příjmení.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím název Vaší společnosti.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím svoji e-mailovou adresu.
Vyberte prosím možnost
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.

Svým požadavkem jste nám stanovili úkol, který bychom rádi splnili k Vaší spokojenosti. V této souvislosti shromažďované údaje se ukládají. Pro úspěšné zpracování Vašeho požadavku je nutné vyplnit všechna dostupná pole (povinná jsou pouze pole označená *). Vaše údaje používáme ke zpracování Vašeho požadavku v rámci obchodního procesu. S osobními údaji nebude dále nakládáno. Zejména nepředáváme žádné údaje třetím stranám. Vyhrazujeme si právo statisticky vyhodnocovat anonymní datové záznamy.

Váš kontakt


Stefan Krummeck

Stefan Krummeck

Řízení kalibrační laboratoře DAkkS +49 661 6003 9785 Stefan.Krummeck@jumo.net +49 661 6003 9785