Insert your alternative text
Kalibrace

Kalibrační služba DAkkS

Rutinní kalibrace zajišťuje kvalitu produktu na základě mezinárodně srovnatelných výsledků měření. Jako poskytovatel služeb s akreditací DAkkS navrhneme přizpůsobenou strategii kalibrace, která splňuje požadavky na kvalitu vašeho produktu a bezpečnost produktu, doplněnou nápady, které šetří čas, a převezmeme odpovědnost za související kalibrační úkoly – bez ohledu na výrobce.

Osvědčení o akreditaci DAkkS

Kompetence podle DIN EN ISO / IEC 17025: 2018

Stáhněte si certifikát o akreditaci.

Download

DAkkS kalibrace

Stále často je slyšet o kalibraci DKD (německá kalibrační služba) nebo o akreditaci DKD. Za to však odpovídá DAkkS (Deutsche Akkreditierungsstelle) od roku 2010. Je to národní akreditační orgán Spolkové republiky Německo a zodpovídá za záležitosti, včetně hodnocení, akreditace a monitorování testovacích/kalibračních laboratoří podle DIN EN ISO/ IEC 17025. Tato norma stanoví technickou a specializovanou kvalifikaci vyžadovanou od kalibrační laboratoře a systému managementu kvality.

Uvedení do provozu

Uvedení do provozu poskytovatelů služeb akreditovaných DAkkS umožňuje společnostem snadněji dosahovat svých interních a externích cílů kvality a spolehlivěji procházet audity. To znamená, že lze zabránit dodatečným nákladům vyplývajícím z potenciálního opětovného auditu a stahování z důvodu nedostatečné kvality. Proto je osvědčení o akreditaci ISO/IEC 17025 nejdůležitějším kritériem výběru při výběru poskytovatele kalibračních služeb.

Kalibrace teploty při normální teplotě

Kalibrace teploty při normální teplotě

Kalibrace v trojím bodě vody

Kalibrace v trojím bodě vody

Kalibrace teploty v peci

Nabídka našich služeb

 • Akreditace podle DIN EN ISO/IEC 17025:2018
 • Identifikace laboratoře D-K-15129-01-00
 • Kalibrace v oblastech:
  • Teplota
  • Vlhkost
  • Tlak

Vaše výhody

 • Kalibrace jako služba pro zařízení třetích stran s vynikajícím poměrem ceny a výkonu
 • Kalibrace akreditovaná DAkkS v laboratoři a na místěJako poskytovatel kalibračních služeb s akreditací DAkkS Vás JUMO podporuje odbornými znalostmi, zkušenostmi a inovativními procesy, čímž Vám pomáhá chránit kvalitu Vašich produktů a minimalizovat prostoje vašeho závodu.

Chcete kalibrovat svá zařízení, měřicí řetězce, senzory, výrobní závody atd.? Nebo potřebujete informace o procesu kalibrace DAkkS?


Vaše kontaktní osoba


Kalibrace DAkkS

Pavel Novák +420 774 680 877 +420 774 680 877

Další neakreditované služby

Kromě kalibrací s certifikací DAkkS Vám v této oblasti můžeme poskytnout další neakreditované služby, jako jsou testy podle AMS2750, CQI-9 a ISO 9001.

Sdílíme s Vámi naše znalosti a zkušenosti. Rezervujte si naše semináře a využijte naše know-how.