Insert your alternative text
Regionální odpovědnost

Podporujeme region a jeho obyvatele

Jako regionální společnost cítíme silné spojení s naším domovským regionem, protože jméno JUMO a majitelé Bernhard a Michael Juchheimovi mají v oblasti města Fulda pevné kořeny. Je pro nás ctí podporovat náš region. Konkrétně podporujeme regionální sociální instituce, kulturní projekty nebo sportovní kluby. Obzvláště důležitou roli zde hraje práce s dětmi a mládeží. Vždy vítáme dobré nápady.

Sociální vědomí v našem každodenním životě

Nejen zaměstnanci mezi sebou udržují velmi přátelské vztahy a každý den ve svých interakcích procvičují sociální vědomí. Rádi bychom tento pocit společenského vědomí také předali dál. Například učni JUMO pravidelně organizují projekty se sociálními institucemi, jako je Fuldaer Tafel nebo charitativní workshopy. Cílem je posílit sociální hodnoty, jako je odpovědnost, občanská odvaha a sociální angažovanost.

Podpora ekonomiky – zajištění pracovních míst

Jednatelé Bernhard a Michael Juchheim ručí za svou pověst společností JUMO. Po celá desetiletí se zavázali k regionální ekonomice, hospodářskému růstu a zajištění pracovních míst v regionu. V posledních letech se Fulda vyvinula do „ráje pro zaměstnance“, protože zde najdete vyváženou kombinaci následujících:

  • zajištění pracovních míst

  • vysokou životní úroveň

  • relativně levné ceny

Dobrý zaměstnanec a silný partner

Společnost JUMO je v regionu známá jako dobrý a solidní zaměstnavatel. Kromě toho se odlišujeme svým nadprůměrným závazkem ke studentům. Zjistěte více o pracovních příležitostech a školeních v JUMO a také o projektech, které JUMO podporuje:

JUMO podporuje:

 

  • projekty zejména v oblasti "mládeže-vzdělávání-budoucnosti".

  • projekty, které slouží jako standard pro práci s dětmi a mládeží (obvykle do 18 let)

  • udržitelné projekty s dobou financování až 3 roky

  • obzvláště inovativní projekty

Máte nějaké dotazy?


Regionální odpovědnost

JUMO Měření a regulace s.r.o. +420 541 321 113 +420 541 321 113