Parlons en !

Auf der HYDROGEN ONLINE CONFERENCE 2021

Wir nehmen am 08. Oktober 2021 an dem größten digitalen Wasserstoff-Event der Welt teil. Sind sie auch bei der HYDROGEN ONLINE CONFERENCE? Wir würden uns freuen, wenn wir uns dort zumindest virtuell sehen und ins Gespräch kommen könnten.

Erfahren Sie mehr!
Hydrogen Online Conference

Rencontrez-nous au HOC, le plus grand événement mondial sur l'hydrogène numérique.

Sjednejte si schůzku nyní!

Thomas Reus

Market Segment Manager Renewable Energies

Phone:

+49 661 6003 336 Sjednejte si schůzku nyní!

Vodíkový vesmír JUMO

Pro svět čisté energie založené na vodíku jako médiu se vyvíjí mnoho sofistikovaných systémů. To začíná elektrolyzéry, pokračuje skladovacími a přepravními systémy a vede až k palivovým článkům a zařízením na syntézu. Všechny tyto systémy mají jedno společné: aby fungovaly bezpečně a stabilně, jsou zapotřebí moderní řešení pro měření, řízení a monitorování tlaku, teploty, vlhkosti, vodivosti, hladiny a průtoku. JUMO má v této oblasti více než 75 let rozsáhlých zkušeností, které využíváme k tomu, abychom vašim aplikacím pomohli dosáhnout maximálního úspěchu.

Výroba vodíku elektrolýzou

Výroba vodíku elektrolýzou

Úprava vody pro elektrolýzu

Senzorika, automatizace a vyhodnocování z jednoho zdroje

Elektrolyzér hraje klíčovou roli při výrobě zeleného vodíku. Rádi Vám pomůžeme se sledováním tlaku a teploty ve Vašem elektrolyzéru nebo s měřením vodivosti při úpravě ultračisté vody. Naše automatizační systémy zajišťují hladký průběh procesů, zvyšují efektivitu a šetří cenné zdroje.

Řešení

Optimalizace procesů v palivových článcích

Možností je také vzdálený monitoring a ovládání

Palivové články se nyní používají ve stacionárních i mobilních aplikacích v extrémně široké škále oborů. Senzoriku, kterou potřebujete, můžete získat od společnosti JUMO. Všechna zařízení nabízejí maximální bezpečnost, mají požadovaná schválení a pracují s vysokou mírou přesnosti a spolehlivosti. Digitální rozhraní umožňují využití nejmodernějších konceptů automatizace, přičemž sledování lze provádět prakticky kdekoli pomocí běžných webových prohlížečů. Vaše systémy tak fungují efektivně v optimálním rozsahu a lze je flexibilně vyhodnocovat.

Řešení
Optimálně fungující systémy palivových článků

Optimálně fungující systémy palivových článků

Absolutní bezpečnost pro vodíkové čerpací stanice

Absolutní bezpečnost pro vodíkové čerpací stanice

Technologie pro čerpací stanice budoucnosti

Bezpečné – spolehlivé – ekonomické

Vodíkové čerpací stanice jsou jádrem vodíkové mobility a významně přispívají k šíření ekologických technologií pohonu. Hladký průběh procesu při doplňování paliva je zajištěn přesným sledováním teploty a tlaku. Současně jsou nezbytná přísná bezpečnostní opatření a schválení pro ochranu proti výbuchu. Naše inovativní senzory splňují oba aspekty a stávají se tak nepostradatelnou součástí vodíkových čerpacích stanic.

Řešení

Funkční bezpečnost v infrastrukturách s vodíkem

Žádný problém s JUMO Safety Performance

Vzhledem k vysoké hořlavosti vodíku by funkční bezpečnost ve vodíkových aplikacích neměla být brána na lehkou váhu. Zde vstupuje do hry JUMO Safety Performance; značka, která představuje nejvyšší úroveň bezpečnosti zařízení. Zahrnuje zařízení s certifikací SIL a PL i pasivní prvky pro použití v měřicích řetězcích SIL a PL. Rádi vám sestavíme ty správné komponenty pro váš závod.

Řešení
Funkční bezpečnost při manipulaci s vodíkem

Funkční bezpečnost při manipulaci s vodíkem

Zjistit více o našich řešeních

Dies ist ein Pflichtfeld.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím jméno.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím příjmení.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím název Vaší společnosti.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím ulici.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím PSČ.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím město.
Vyberte prosím možnost
Toto je povinné pole. Zadejte prosím svoji e-mailovou adresu.

Svým požadavkem jste nám stanovili úkol, který bychom rádi splnili k Vaší spokojenosti. V této souvislosti shromažďované údaje se ukládají. Pro úspěšné zpracování Vašeho požadavku je nutné vyplnit všechna dostupná pole (povinná jsou pouze pole označená *). Vaše údaje používáme ke zpracování Vašeho požadavku v rámci obchodního procesu. S osobními údaji nebude dále nakládáno. Zejména nepředáváme žádné údaje třetím stranám. Vyhrazujeme si právo statisticky vyhodnocovat anonymní datové záznamy.

Prosím, neváhejte mě kontaktovat!

Rainer Moritz

Market Segment Manager pro obnovitelné zdroje energie

Telefon:

+49 661 6003-9133 Kontaktujte mě!