More than sensors+automation
Hledat

O nás

Ing. Ivo Jemelík
Jednatel společnosti

Firma JUMO v roce 2020 slaví 30 let oficiální přítomnosti v Česku a 20 let od transformace organizační složky do samostatné společnosti s ručením omezeným. Za tu dobu získala firma JUMO i na českém trhu pověst spolehlivého B2B dodavatele moderních, přesných a inovativních přístrojů měřicí a regulační techniky.

Po řadě let zastoupení firmy JUMO prostřednictvím zastupujících organizací bylo ihned po společenských změnách na konci osmdesátých let otevřeno přímé obchodní zastupitelství v ČSFR. V roce 1993 byl jeho status změněn na vlastní organizační složku, tehdy s působností pro Českou republiku i Slovensko.
S cílem být našim zákazníkům neustále nablízku a nabízet okamžitě dostupné produkty a služby na odpovídající úrovni byla v roce 2000 založena samostatná dceřiná společnost JUMO Měření a regulace s.r.o. se sídlem ve městě Brně.

V rámci mezinárodní struktury koncernu JUMO má česká pobočka z důvodů optimální logistiky, regionální návaznosti a v neposlední řadě i z důvodu tradice silné vazby na centrálu JUMO pro střední a východní Evropu ve Vídni.

V současné době působí v České republice tři regionální zastoupení v Chomutově, Nové Pace a Brně. V brněnské centrále je k dispozici neustále se rozšiřující sklad, servisní a logistické zázemí. Naše výrobky dodáváme výlučně firmám – podnikatelským subjektům s IČO.

 

jumo_brno2_cz
 

 

 

 

 

 

 

 

Politika společnosti