More than sensors+automation
Hledat

Servis & podpora

Základem pro spokojenost našich zákazníků je kvalita našich produktů. Stejně tak je důležitý After-Sales-Service (telefonní číslo servisního odděleníadresy) a naše komplexní podpora. V naší oblasti věnované podpoře naleznete všechny informace týkajících se našich produktů.

JUMO servis & podpora – kompetentně, spolehlivě, rychle, flexibilně

Download - aktuální verze JUMO software ke stažení zde.
Archiv produktů - technické podklady ke starším produktům naleznete v archivu produktů.

Informace a školení

Chtěli byste ve Vašem podniku zvyšovat kvalitu procesu nebo optimalizovat výrobu? Poté využijte naší široké nabídky literatury, eLearning kurzů a školení.

více...

Servis výrobků

Pro kompetentní podporu našeho produktového spektra držíme na všech pěti kontinentech efektivní síť poboček, abychom mohli vždy uspokojit potřeby našich zákazníků. Od poradenství, pomoci s výběrem produktu, engineeringu až po optimální použití našich produktů je Vám k dispozici pro všechny Vaše otázky kompetentní tým našich pracovníků.

Výrobní služby

Hledáte spolehlivého a kompetentního poskytovatele nebo dodavatele komponent? Pokud se jedná o výrobu desek plošných spojů nebo Vámi specifikované senzorové techniky, pak je pro Vás JUMO tím správným partnerem.
Od vývoje až po výrobu Vám můžeme nabídnout všechny kroky z jediného zdroje.

více...

Údržba a kalibrace

Náš program údržby a servisu Vám pomáhá udržovat optimální dostupnost Vašich přístrojů a zařízení. Tím lze předejít výpadkům a prostojům výroby. Společně s vedením Vaší společnosti zpracujeme koncept údržby a ochotně vytvoříme veškeré zprávy, dokumentaci a protokoly.

více...